آذربایجان شرقیاخبار تصویریاهم اخبارشرکتهاصادرات و وارداتصنایع معدنیصنعت و معدن

بازدید سفیر سنگال از گروه کارخانجات مهر سهند + تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تولید و اقتصاد(تولیدآنلاین) به نقل از روابط عمومی گروه کارخانجات مهر سهند ،سالیو نیانگ دینگ ابراز داشت: کشور سنگال  بعنوان دروازه ورود به آفریقای غربی میتواند بستر مناسبی برای ورود محصولات و تولیدات ایرانی به قاره آفریقا بوده و این کشور مشتاق توسعه مراودات تجاری با این گروه است و مجموعه ی مهر سهند با توانمندیهایی که داراست می تواند براحتی وارد بازار تجاری کشور سنگال گردد.

عبدالحسین محجل امامی مدیر عامل شرکت فولاد مهر سهند در این دیدار ابراز امیدواری کرد که صنعتگران ایرانی به خصوص استان آذربایجان شرقی باید افق دید خود را گسترش داده و نسبت به جذب بازار مصرف کشورهای آفریقایی به خصوص سنگال تلاش مضاعف کنند.

مسعود محجل امامی مدیر عامل شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین نیزدر این دیدار بیان داشت این گروه تمایل دارد با اعزام تیم های تخصصی جهت کارشناسی و بررسی دقیق شرایط در حوزه های مربوطه در کشور سنگال حضور پیدا کرده و زمینه گسترش مراودات تجاری با این کشور را فراهم سازد.

گفتنی است شرکت فولاد مهر سهند در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده گان لوله و پروفیل فولادی کشور می باشد و در ۳۰ کیلومتری شمالغرب تبریز ، شهرک صنعتی سلیمی واقع گردیده است. عملیات اجرائی این کارخانه در زمینی به مساحت ۳.۵ هکتار در سال ۱۳۸۷ شروع و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۸ مورد بهره برداری قرار گرفته است . در طول سنوات گذشته ظرفیت اسمی این واحد طی ۴ فقره اصلاحیه به میزان ۳۲۰ هزار تن تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در سال رسیده است. کیفیت به عنوان یک اهمیت آستانه ای از اولویت دارترین فعالیت های شرکت بوده و استقبال بازار از تولیدات کارخانه بهترین دلیل این ادعا می باشد . علیرغم مشکلات موجود در محیط کسب و کار و نبود حمایت های لازم از تولیدکنندگان توجه به مسئولیت های اجتماعی از قبیل ایجاد اشتغال، حفظ و نگهداری از محیط زیست، ایمنی و سلامت کارکنان و تعامل و همکاری با تشکل های مردم نهاد از جمله برنامه های شرکت بوده است .
رشد و تعالی نیروی انسانی به عنوان سرمایه واقعی ، جلب رضایت و تکریم مشتریان به عنوان ولی نعمتان اصلی و هم چنین مسئولیت پذیری در قبال جامعه چهار چوب حرکت فولاد مهر سهند می باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا