اخباربرگزیدهاقتصاداهم اخباربازارتجارتتشکلهادارویی، آرایشی و بهداشتیشرکتهاصنعت و معدنصنعت ومعدنویدئوچند رسانه ای

رئیس انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات مطرح کرد: تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در سه سال اخیر معادل ٢٠سال گذشته رشد داشته است+ویدئو

محمدرضا بحیرایی می‌گوید: شرکت‌های تولیدکننده محصولات آرایشی ایرانی در پی سیاست‌های دولت مبنی بر ممنوعیت واردات، اقدام به تولید محصولات با کیفیت با استانداردهای بین‌المللی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تولید و اقتصاد(تولید و اقتصاد)، محمدرضا بحیرایی رئیس انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات در حاشیه افتتاح یک شعبه فروشگاه محصولات ایرانی در جزیره کیش گفت: این شرکت حدود ۲۵سال پیش در جزیره کیش افتتاح شد و در آن زمان نماینده ۱۹ برند خارجی بود.

بحیرایی بیان کرد: این شرکت در ۲۵سال گذشته فعال بوده است و در پی سیاست‌های دولت مبنی بر ممنوعیت واردات و تولید داخل، اقدام به تولید محصولات با کیفیت با استانداردهای بین‌المللی کرده است.

رئیس انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات گفت: پس از ممنوعیت واردات محصولات آرایشی، این انجمن سیاست خود را در راستای تولید داخل تغییر داد و با رایزنی با کارخانجاتی که از گذشته در کشور وجود داشتند، امکان تولید را برای واردکنندگان مهیا نمود؛ که تولید در ۳ سال اخیر با طرح تولید بدون کارخانه، معادل ۲۰سال گذشته رشد داشته است.

وی با بیان اینکه پوست یکی از مهمترین اندام‌های انسان است، اظهار کرد: در فصول گرم، پوست بیشتر در معرض آسیب قرار دارد و در دنیا مراقب‌های پوستی مورد توجه گرفته که ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بحیرایی در پایان گفت: رقابت در بازار محصولات آرایشی با وجود ممنوعیت واردات این محصولات معنای چندانی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا