اخبار تصویریاخباربرگزیدهاقتصاداقتصاد و تجارتاهم اخبارتجارتشرکتهاصادرات و وارداتصنعت و معدنصنعت ومعدنهمایش و نمایشگاهویدئوچند رسانه ایکشاورزی و صنایع غذاییکشاورزی وصنایع غذایی

زعفران مصطفوی واحد نمونه استاندارد ملی ایران

در یکصدمین سالگرد تاسیس اداره کل استاندارد ایران با حضور از واحدهای نمونه و مدیران کیفی برتر استاندارد ایران تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تولید و اقتصاد (تولید آنلاین)، مراسم تقدیر از واحدهای نمونه ملی استاندارد کشور، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان استاندارد ایران، فرماندار مشهد، سیدمحمد سجادی‌عطار، مدیرکل استاندارد خراسان‌رضوی و دیگر مقامات استانی و کشوری برگزار شد.

در این مراسم از زعفران مصطفوی به عنوان برند نمونه ملی استاندارد ایران تقدیر شد همچنین در بخش دیگری خانم سحر ذکائیان، مدیریت کنترل کیفیت زعفران مصطفوی نیز به عنوان مدیر کنترل کیفی برتر کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان استاندارد ملی ایران در این مراسم گفت: واحدهایی مانند زعفران مصطفوی که امروز به عنوان واحد نمونه ملی انتخاب شدند مدافعان حوزه صنعت، تولید و اقتدار اقتصادی کشور هستند.

مهدی اسلام‌پناه افزود: این واحدهای نمونه قدرت رقابت‌پذیری و مقیاس تولید را رشد می‌دهند علاوه بر این نقش موثری در نظام استانداردسازی بین‌المللی دارند که این موضوع بسیار ارزشمند است. به همین دلیل تشویق آن‌ها در راستای توسعه روزافزون وظیفه حاکمیت است.
وی با بیان اینکه معتقدیم که کیفیت، زیربنای رشد تولید است، اظهار کرد: این تولیدکنندگان توانستند از شرایط سخت عبور کنند و به این درجه کیفی برسند.

محسن داوری، فرماندار مشهد نیز در این همایش ضمن تاکید بر اینکه استانداردسازی باید در اصل قرار بگیرد، گفت: با تشویق واحدهای تولیدی و صنعتی باید فرهنگ استانداردسازی را ترویج دهیم. با این رویکرد امیدواریم شاهد رونق روزافزون تولید با استانداردهای جهانی باشیم.
شایان ذکر است در این مراسم از ۲۳ واحد نمونه استاندارد خراسان‌رضوی تقدیر شد همچنین ۱۱ مدیر کنترل کیفیت استان نیز در این همایش مورد تقدیر قرار گرفتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا