اخباربرگزیدهاقتصاد و تجارتاهم اخباربازارتجارتخودروشرکتهاصادرات و وارداتصادرات و وارداتصنعت و معدن

رکورد فروش قطعات یدکی سایپایدک شکسته شد

 ‌به گزارش پایگاه خبری تولید و اقتصاد،سعید علیزاده، مدیرعامل سایپایدک، با اعلام این خبر افزود: شرکت سایپایدک جزء اولین شرکت‌های حوزه خودرویی بود که از طرح‌های نوین وزارت صمت در خصوص مبارزه با  تامین و توزیع قطعات تقلبی و قاچاق در سطح بازار  استقبال کرد و  علاوه بر اجرای اقداماتی نظیر ثبت نام در سامانه جامع تجارت،اخذ کد نقش، اخذ کد شناسه کالا و کد رهگیری، آموزش استعلام قطعه اصلی سایپا یدک به شبکه توزیع و زنجیره تامین قطعات، به نحوی  برنامه‌ریزی کرد که اجرا در تحقق اهداف و برنامه های تعریف شده تسریع شود. به طوری که با تلاش همه کارکنان و شبکه خدمات پس از فروش، علاوه بر شکست رکورد فروش ماهیانه در کل ادوار، از مرز فروش کل سال گذشته نیز در پایان آبان ماه عبور کرد.

او افزود: با برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت پذیرفته، افزایش تامین و توزیع قطعات یدکی و همکاری شبکه نمایندگی‌های مجاز و عوامل فروش امیدواریم با یاری خداوند متعال، تا پایان سال تحقق تمامی اهداف سازمان انجام پذیرد. در همین راستا توسعه کمی و کیفی شبکه عوامل فروش، تکمیل سبد قطعات تحت پوشش و نیازسنجی از بازار در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

مدیرعامل سایپایدک تصریح کرد: در نقشه راه ترسیم شده شرکت سایپایدک، اهدافی نظیر افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، توسعه سهم بازار قطعات یدکی، تسهیل در دسترسی به قطعات اصلی در گستره جغرافیایی کشور و جلوگیری از ورود قطعات تقلبی و قاچاق، تعیین شده که با لطف خداوند متعال و به کار گیری تمامی ظرفیت‌های موجود و همکاری و مشارکت ذی نفعان به اهداف تعریف شده دست خواهیم یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا