اخباربرگزیدهاقتصاداقتصاد و تجارتانرژیاهم اخباربازارتجارتتشکلهاشرکتهاصادرات و وارداتصادرات و وارداتصنعت و معدنصنعت ومعدننمایشگاه و رویدادتجاریهمایش و نمایشگاهویدئوچند رسانه ای

ویدئو/ مدیرواحد برق گروه صنعتی پارس جهد و عضو استصنا: فرسودگی دستگاه‌های صنعتی از چالش‌های تولید است

مهندس حسین بهرامه می‌گوید فرسودگی دستگاه‌های صنعتی به دلیل تحریم‌های موجود یکی از مشکلات فعلی صنعت است.

به گزارش پایگاه خبری تولید و اقتصاد(تولید آنلاین)، در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی در خصوص فعالیت این مجموعه به خبرنگار ما گفت: گروه صنعتی پارس جهد با ۲۷سال سابقه در صنعت نفت و گاز فعالیت دارد. این گروه صنعتی ۳ بخش دارد، تولید تجهیزات ابزار دقیق که در بخش های مختلف صنعت‌های حساس کشور مورد استفاد قرار می‌گیرد، بخش برق درایو و بخش سیستم کنترل که به این مجموعه اضافه شد.

بهرامه بیان کرد: گروه صنعتی پارس جهد در بحث تولیدات صنعتی و تجهیزات های‌تک در کشور جز برترین‌ها است و با وجود تحریم‌هایی که صنعت کشور را درگیر کرده، بازار داخل را پوشش می‌دهد.

وی در خصوص صادرات این مجموعه عنوان کرد: پیشتر تولیدات پارس جهد تحت لیسانس یکی از بزرگترین مجموعه های تولید ابزار دقیق دنیا انجام می‌شد. در حال حاضر کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای آفریقایی و بخشی از اروپا مقصد صادراتی تجهیزات ابزار دقیق این شرکت است.

بهرامه گفت: تحریم‌ها وضعیت اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرارداده است، ولی بانک‌ها با مجموعه‌های تولیدی همکاری خوبی دارند البته کاستی‌هایی نیز وجود دارد.

مدیر واحد برق گروه صنعتی پارس جهد گفت: واردات، تامین مواد اولیه و ارز از چالش‌های موجود صنعت است همچنین فرسوده بودن دستگاه‌های صنعتی که به دلیل تحریم‌ها به روزرسانی نشده‌اند. امید داریم شرکت‌ها با بومی سازی این مشکل تولیدکنندگان را حل کنند.

حسین بهرامه در پایان بیان کرد: باعث امید است که کشور در مسیر پیشرفت باقی بماند.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا